FIRMA

Jesteśmy biurem architektoniczno-konstrukcyjnym z Myszkowa działającym na rynku od 1992 r. Nasze biuro tworzy zespół doświadczonych projektantów – konstruktorów posiadających uprawnienia w specjalności konstrukcyjno – budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach w zakresie obowiązujących norm budowlanych oraz dotyczących postępu technicznego i technologicznego w budownictwie.

Nasze prace projektowe wspomagamy specjalistycznymi programami komputerowymi. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem biura w sieć komputerową, drukarki mono i kolor, ksero oraz skaner.

Zajmujemy się pełną obsługą inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, od etapu koncepcji do uzyskania pozwolenia na budowę oraz kierowania robotami budowlanymi na terenie całego województwa śląskiego. Sprawujemy kontrolę nad naszymi projektami dzięki czemu czas potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę jest skracany do możliwego minimum. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, instytucjami publicznymi, konstruktorami, architektami, projektantami branżowymi oraz geodetami.

Każdego Klienta i każdy projekt traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb, wymagań i oczekiwań Inwestora.

Dbamy o naszych Klientów, jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili podczas robót wykonawczych projektowanego obiektu. Dojeżdżamy do inwestorów i omawiamy wykonywane prace.